Nieuwe catering Crown lounge.

Carel1

Gold Member
De keus en kwaliteit in lounge 25 viel tegen. Even nagevraagd en ja hoor een nieuwe cateraar. Geen gebakken eitjes meer, alleen wat natte scrambled ergs. Ik vond de gebakken eitjes juist lekker.
Voor wie dacht dat het niet slechter kon, wel dus!
 
Kan je ervaring helaas delen. Kom zelf alleen nog in KLM lounge voor kopje koffie of ander drankje voor vlucht.

Week geleden hoorde ik twee medewerkers nog in lounge 25 tegen elkaar zeggen "deed de maaltijd bak open en werd helemaal misselijk van de lucht"

Over algemeen vind ik de KLM lounge best prettig om half uurtje te wachten maar kom er niet voor het eten.
 
Ik had nog hoop met Vermaat. Schijnbaar tegen beter weten in.
Ik ook, maar die is als sneeuw voor de zon aan het verdwijnen.:(

Kijk, ik snap dat als je echt lekker wil eten je dat beter in een restaurant kunt doen, maar een smakelijke versnapering mag je toch wel verwachten lijkt me.
 
Vind het eten in de Privium lounge eerlijk gezegd van betere kwaliteit. Enkel koude gerechten, broodjes en soep, maar in ieder geval fatsoenlijk
 
Verder nog dingen die zijn opgevallen behalve de gebakken ei? Als de donuts en croissants maar blijven vind ik het over het algemeen prima :D
 
Waarom wachten tot de saté verdwijnt? Als je vindt dat de keuze en kwaliteit tegen valt kan je ze toch meteen feedback geven. Als genoeg mensen dat doen dan komt het iig op een agenda.

Vind het eten in de Privium lounge eerlijk gezegd van betere kwaliteit. Enkel koude gerechten, broodjes en soep, maar in ieder geval fatsoenlijk

Dat is ook niet zo moeilijk ;). Vond het eten in het verleden al meeeh & nu met de airside Privium lounge kom ik eigenlijk bijna niet meer in de KLM lounges. Ben nu toch wel wat nieuwsgierig geworden, trend is over het algemeen toch dat over de jaren de ST lounges wel wat beter zijn geworden, zeker de flag lounges. Plus Vermaat is zover ik weet ook de cateraar v/d Privium lounge.
 
Laatst bewerkt:
Verder nog dingen die zijn opgevallen behalve de gebakken ei? Als de donuts en croissants maar blijven vind ik het over het algemeen prima :D
Verder nog dingen die zijn opgevallen behalve de gebakken ei? Als de donuts en croissants maar blijven vind ik het over het algemeen prima :D
De croissants waren er nog. Geen idee wat betreft donuts, ik wist niet eens dat die er in het verleden waren.
 
Haha, ik ben de lounge in Boekarest gewend.
Smerige, versleten, bankjes en vloerbedekking.
Bakkie joggert en wat pinda's en losse chips. Verder niets.
O ja en van die goedkope koekjes.
In dat kader ben ik wel tevreden met ASD, zowel binnen als buiten Schengen.
Huib
 
Vorige week nog in lounge 25 geweest. Ik vond het eerlijk gezegd wel meevallen. Nette omeletjes, verse broodjes, gekookte eieren en gebakken spek. Ik had zelfs het idee dat het iets verbeterd was. Misschien speelde het tijdstip mee, was er om 05.30 uur.
 
Vorige week nog in lounge 25 geweest. Ik vond het eerlijk gezegd wel meevallen. Nette omeletjes, verse broodjes, gekookte eieren en gebakken spek. Ik had zelfs het idee dat het iets verbeterd was. Misschien speelde het tijdstip mee, was er om 05.30 uur.

Dat is goed nieuws, ik ben er al lang niet in de ochtend geweest, maar vond de omeletjes altijd prima

Helaas had ik vrijdag 1 juni in de avond wel een slechte ervaring. Alle glazen in de 25 waren erg vies, smerig! Men gaf de schuld aan een probleem met de vaatwasser en de drukte. Kan allemaal gebeuren natuurlijk, maar wat mij betreft hadden die glazen nooit neergezet mogen worden, en zou er een mogelijkheid moeten zijn om terug te vallen op plastic bekertjes. Het probleem leek wel dat het het personeel niet echt kon schelen, misschien denkt het klm personeel bij de balie 'het is een probleem van de cateraar', maar het straalt wel af op KLM.
 
In de Aspire lounge hebben ze gebakken eitjes. Moeten ze je wel naar binnen laten in ieder geval, wat tijdens piekuren niet zo eenvoudig is!
 
Hier wat lichtbeelden van OTP lounge
Als U zojuist gegeten hebt beter niet inzoomen.....


20180522_132344.jpg 20180522_132339.jpg
o7j0rb.jpg
 
Laatst bewerkt:
Voor mij is het hele lounge gebeuren nog aardig nieuw en slechts 1 keer de crown lounge mogen bezoeken. Maar ik zit nu om 07:00 op een maandagochtend in de privium airside lounge en vind dit helemaal niet zo slecht. Verse broodjes, zowel zoet als hartig beleg. Wat gekookte eitjes en voor verse Jus d'orange! En helemaal nog niet druk. Maar dat zal het tijdstip wel zijn.
Wel 3 man personeel dat erg pro actief gebruikte borden en glaswerk weg neemt.

Afgelopen vrijdag namiddag op Birmingham airport de aspire lounge bezocht, maar dat kan je daar beter niet doen. Pasta was wel ok, maar de lounge (en de rest van het vliegveld) zat vol met halfdronken en uitgelaten britten die op weg waren naar een weekendje weg in een van de europese steden. Witte wijn was op en vrijwel alle andere dranken ook.
 
Terug
Top