Sandor
Silver Member
Poep?Maar jij eet poep!
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Poep?Maar jij eet poep!
Concreet een negatieve ervaring of iets van gelijke strekking delen lijkt mij prima. Echter, om de haverklap aanhalen dat je een bepaalde airline niks vind wordt snel oud.Ik kijk zeker op niemand neer dat is echt onzin...
Maar ik zal niet meer negatief over KLM praten.. sorry
Heb net toch al gezegd dat ik dat niet meer zal doenConcreet een negatieve ervaring of iets van gelijke strekking delen lijkt mij prima. Echter, om de haverklap aanhalen dat je een bepaalde airline niks vind wordt snel oud.
Ik probeer alleen maar te zeggen dat ik het persoonlijk prima vind wanneer je een ervaring wil delen. Nooit meer iets roepen over, in dit geval KLM, is het andere uiterste van de schaal.Heb net toch al gezegd dat ik dat niet meer zal doen
Zoveel post ik niet en als ik wat post zal t niet negatief zijn en ook niet meer over de first class ;-)Ik probeer alleen maar te zeggen dat ik het persoonlijk prima vind wanneer je een ervaring wil delen. Nooit meer iets roepen over, in dit geval KLM, is het andere uiterste van de schaal.
Wanneer: Begin volgend jaar
Route: AMS-OSL-AMS-CDG-TPE-SIN-DPS-SIN-TPE-CDG-AMS-OSL-AMS
Airline: KL / AF / CI
Klasse: J
Miles: FB
Reden: Verjaardag van een vriendin in SIN en dan vrienden op Bali opzoeken. Alles bij elkaar incl. positioneren 226XP.
Het stukje SIN-DPS-SIN doe ik ook deze zomer. Las op ‘t forum dat je ook op dat ‘kleine’ stukje een huisje krijgt. Leuk
Waar ik ook benieuwd naar was/ben: als je een stoel in C boekt van sin naar dps, dan betekent dat dus dat als iemand diezelfde stoel op de route ams-dps wil boeken, dat dat dus niet kan. Wel tot SIN. Immers, ik heb die stoel al van sin-dps.
Maar, als ik op de site check, blijk ik wel de hele route in ‘mijn’ stoel te kunnen boeken. Heel gek. Navraag bij KLM: drukken mij op het hart dat ik de stoel heb, geen zorgen. Maar hadden niet meteen antwoord op mijn vraag. Ze zoeken het uit en laten me nog iets weten. Ben benieuwd.
Iedereen gaat t vliegtuig uit, misschien heeft t daarmee te maken?
Mij gedachte was dus: stel iemand boekt (na mij) de hele route. Terwijl ik alleen de leg sin-dps heb geboekt. Dan stap ik in op SIN, en blijkt mijn stoel bezet. In theorie zou dat dus kunnen.
Nope, zit nu op Bali en vlieg dinsdag terug, 1 keer stoel kiezen.Moeten de pax uit NL niet 2x een stoel kiezen misschien?
Dan verkopen ze dus stoelen alleen naar Sin en alleen naar Dps denk ikNope, zit nu op Bali en vlieg dinsdag terug, 1 keer stoel kiezen.
Dan verkopen ze dus stoelen alleen naar Sin en alleen naar Dps denk ik
Ja zoiets denk ik.Dat denk ik ook.
Dus stel ik heb 3A van sin naar dps, dan moet iemand die van ams naar dps wil, en ook 3A wil boeken, voor de leg sin-dps een andere stoel kiezen.
Dit is niet mijn ervaring. Onlangs twee keer AMS-KUL-CGK v.v. in Y(+) gehad. De stoel komt enkel vrij als iemand in KUL ook daadwerkelijk uitstapt, en er iemand anders voor instapt.Dat denk ik ook.
Dus stel ik heb 3A van sin naar dps, dan moet iemand die van ams naar dps wil, en ook 3A wil boeken, voor de leg sin-dps een andere stoel kiezen.