Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Nice, ik heb hem voor april staan met een bezoek aan het Hilton. Wilde de A350 ook wel even uitproberen in C. Hoe ga je naar LHR? Het was mij goedkoop gelukt om op hetzelfde ticket vanaf AMS in economy mee te boeken.Wanneer: november
Route: LHR-HEL-TLL-HEL-LHR
Vliegt met: Finnair
Klasse: Business & Economy
Toestel: A350 & ATR-72
Miles: British Airways (Tier Point run)
Waarschijnlijk met een omweg op OneWorld (BA) naar LHR om zo extra TP te sparen. Ik skip de Hilton in TLL, prijs van overnachting was bijna even duur als m'n ticket in business. Ik kom net na middernacht aan in TLL en om 6u vlieg ik weer terug. De moeite niet om hotel te boeken dus.Nice, ik heb hem voor april staan met een bezoek aan het Hilton. Wilde de A350 ook wel even uitproberen in C. Hoe ga je naar LHR? Het was mij goedkoop gelukt om op hetzelfde ticket vanaf AMS in economy mee te boeken.
Waarschijnlijk met een omweg op OneWorld (BA) naar LHR om zo extra TP te sparen. Ik skip de Hilton in TLL, prijs van overnachting was bijna even duur als m'n ticket in business. Ik kom net na middernacht aan in TLL en om 6u vlieg ik weer terug. De moeite niet om hotel te boeken dus.
Nog geen idee, het is nog ver weg, dus nog genoeg tijd om iets te plannen.Betekent dit dat je voor de sleeping pods @TLL (iirc bij gate 8/9) gaat?