Krabnov
Silver Tier
http://www.cygnific.com/
Dit is de club van het klantcontact.
Dit is de club van het klantcontact.
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Compenseren had in eerste instantie niet gehoeven. Het gaat er ook om of je klacht serieus genomen wordt.
Als je fouten maakt als bedrijf dan moet je die oplossen. Er zijn genoeg bedrijven die heel goed omgaan met klachten en die klanten/gasten waarderen.
Ik heb zelf soms het gevoel dat KLM zich te arrogant opstelt. En dat vind ik heel erg jammer.
Ook moet ik het personeel heel erg veel voorkauwen omdat je gewoon zelf echt niet snappen.
Je hoeft toch ook niet iedereen te compenseren als je geen/minder fouten maakt?
Het is niet voor niets zo druk op de afdeling klantenservice.
Ze gaan in ieder geval in de toekomst ook niet veel aan me verdienen als het zo doorgaat.
Ben het roerend eens over de bagagebakken. Je moet als EBC-passagiers voor het boarden bij de gate zijn, anders hebben de mensen op rij 23 al hun spullen in de bagagebakken van EBC en EC gelegd.
Ik zal het handbagage en SkyPriority issue inschieten bij KLM. Als er genoeg steun is kan het misschien een onderwerp zijn bij de volgende bijeenkomst.
offtopic: hoe lang is een EMD receipt geldig? Onlangs ontvangen via mail, maar geen nadere info over datum oid. Dank alvast.
@WorldTraveller wat bedoel je precies met handbagage taferelen?
Ik ben overigens over het algemeen heel blij met de KLM policy omdat ze relatief veel handbaggage toelaten. Ik moest laatst met TK reizen en het is meteen inchecken. Voor iemand die korte zakelijke reizen doet is dit echt standaard een ramp + tijdsverlies
Stel je vliegt EBC naar Madrid. Je bent dan eigenlijk verplicht om voor het boarden al bij de gate te zijn wil je je handbagage nog kwijt kunnen. Tegenwoordig gooien mensen hun stuff al bij de eerste paar rijen ondanks ze ergens achterin zitten.
Veel zakenreizigers geven de voorkeur om als laatst te boarden op korte vluchten, maar dan is de kans 99% dat jij je handbagage mag inchecken. Dat is het laatste wat ze willen.
Overigens denk ik ook dat klachten van mensen met 'weinig' klachten serieuzer/beter/sneller worden opgepakt dan mensen die meer klachten (terecht of onterecht) opsturen en ook de manier waarop een klacht word geschreven heeft hier invloed op. De medewerkers van KLM (niet cygnific maar KLM zelf) die hebben een bepaalde 'discretie' die ze wel en niet kunnen toepassen.
Waarschijnlijk hebben ze ook bepaalde KPI's. Dat ze niet te veel compenseren, maar ook niet te weinig. Dus het kan zijn dat ze richting het eind van het jaar ook de compensaties gaan minderen. Daarnaast als ze het niet druk hebben zullen ze persoonlijker met je omgaan dan wanneer het erg druk is. De KLM business is niets anders dan die van ons eigen.
Check got it. Dit is één van de redenen dat ik (altijd) meteen wil boarden, omdat ik zeker weet dat je als SP + vroege boarder nooit je handbaggage hoeft in te checken.
Het hangt ook van de luchthaven af denk ik, een keer terug uit IST waren ze er heel erg streng op om alle handbaggage bij voorbaat al maar te laten inchecken, inclusief die van mij. Na een klacht bij de piloot werd dat maar weer ongedaan gemaakt
@Ready2Board , wat vind jij van een carry on koffer + laptoptas/rugzak?
toch beschouwen de meeste airlines dit als carry-on + accessoire :-D hangt natuurlijk wel een beetje van de rugzak af heheheIk beschouw dat als 2 stuks handbagage (maar wie ben ik). "Probleem" ben jij niet, maar het probleem zijn alle andere 150 pax samen die ook met een handtas/rugzak en trolley aankomen. Daar is een 737 niet voor gemaakt. En dus vertraging want de spullen passen niet in de bakken, en dus gemopper aan boord en crew die probleem mag oplossen. Wat dat betreft doet Ryanair het beter dan KLM want daar wordt je door de incheck politie gewezen op het feit dat je 2 stuks hebt. Daarom moet KLM hier strenger op toe gaan zien. Anyway, ik probeer altijd zo weinig mogelijk mee te nemen.
Zeker netjes, over het algemeen verwijzen ze door naar je reisverzekering.Naar CUR heeft de bagageafhandeling van KLM waarschijnlijk mijn duikmasker en een muggenstekker beschadigd. Ik heb KLM daarvoor aansprakelijk gesteld. Na een nette mailwisseling heb ik een vergoeding gekregen voor aanschaf van nieuw materiaal. Nette afhandeling en heel blij mee !