ING Punten voor kortingsvouchers op KLM-Packagedeals

SvnKngs

Silver Member
De ING winkel biedt kortingsvouchers op KLM Packagedeals t.w.v. €100 voor Europese bestemming of €250 voor bestemmingen voor de rest v.d. wereld.
De €100 voucher 'kost' 5.000 ING punten, en de €250 voucher 12.500 punten. (Lijkt verkeerd in de voorwaarden hieronder te staan)
https://www.ing.nl/punten/search/klm

Voor ING klanten die nog een stedentrip met KLM op de planning hebben staan is dit mogelijk zeer de moeite waard.

Voorwaarden EU bestemmingen:
Voorwaarden

  • De kortingsvoucher van € 100 is geldig op meer dan 100 Europese bestemmingen die te boeken zijn via de KLM Package Deals website. Deze kortingsvoucher is niet geldig op bestemmingen buiten Europa. Kies dan voor de voucheroptie van € 250 (voor 25.000 Punten), ook beschikbaar in de ING winkel KLM Package Deals Verre Reizen: € 250,00 korting.
  • Je kunt de kortingsvoucher tot 6 maanden na het moment van aanschaf verzilveren. Daarna vervalt de kortingscode. Bij het verzilveren van de voucher op de KLM Package Deals website kan t/m 11 maanden vooruit worden geboekt.
  • De voucher is alleen te gebruiken voor KLM Package Deals-boekingen, niet voor losse vliegtickets.
  • De voucherkorting geldt per boeking en niet per persoon.
  • De voucher geeft een korting van € 100. Voor het resterende bedrag van de boeking dient te worden bijbetaald.
  • De vouchercode is uniek, en kan slechts eenmalig gebruikt worden. Er kan maar één vouchercode per boeking worden gebruikt.
  • Twee boekingen voor 1 persoon mogen niet worden samengevoegd tot 1 boeking (gebruik van 2 vouchers is niet toegestaan).
  • De vouchercode dient tijdens het boeken te worden ingevuld en kan niet achteraf worden verwerkt.
  • Niet geldig in combinatie met andere kortingsacties en/of aanbiedingen.
  • Niet geldig op bestaande boekingen.
  • De voucher is niet inwisselbaar voor contanten.
  • De voucher mag niet worden verkocht aan derden.
  • Na aanschaf van de voucher is het niet mogelijk deze in te wisselen voor andere acties/vouchers.
  • Indien het voucherbedrag hoger is dan de pakketprijs* vindt er geen restitutie plaats.
  • Bij annulering van de reis geldt er geen restitutie voor het voucherbedrag.
  • Een KLM Package Deal heeft een minimale verblijfsduur van 2 nachten en een maximale verblijfsduur van 29 nachten.
  • Voor KLM Package Deals zijn de algemene voorwaarden van Airtrade en de ANVR Reisvoorwaarden van toepassing.
 
Op dit moment kan je alleen nog maar vouchers van EUR50 kopen voor 2.000 punten - en mag je slechts één voucher per boeking gebruiken. Bij Airmiles kan je nog vouchers tot EUR150 kopen voor 15.000 airmiles
Let wel op dat airtrade veel minder gunstige annulering voorwaarden heeft dan bijvoorbeeld KLM zelf.
 
Terug
Top