Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
LIjkt mij ook! Ben heel benieuwd naar je ervaring mocht ie beschikbaar zijnJohn Ollila van Loyaltylobby heeft het geprobeerd. Kost ongeveer € 135,00 voor een vlucht van ruim een half uur.
Begin november ben ik in Sao Paulo. Ik beloof hierbij dat -als er op dat moment nog steeds van zulke tarieven zijn- ik een rit ga maken! Lijkt me fantastisch.
In de telegraaf van vandaag las ik een stuk over de Ubercopter, inderdaad een heli via Uber. Uber begint ermee in Sao Paulo. Verwachten jullie dat dit succes haat hebben en overkomt naar bijvoorbeeld Europa? En wat vinden jullie überhaupt van deze vorm van taxi?
Opmerkelijk dat er veel aziaten in Cambodia wonen?Wat gaaf die Ubercopter! Echt geweldig! Ben afgelopen oktober zelf naar Sao Poalo gevlogen! Heb daar alleen Ubercopter tegenkomen! Ben algelopen zomer ook in Cambodja geweest. Wat me daar erg opviel is dat je daar ook een Ubercopter hebt en dat daar erg veel Aziaten wonen. Best opmerkelijk als je het mij vraagt. Maar dat terzijde haha.
Twee spambots die even het minimaal aantal posts halen om straks het hele forum vol te plempen met linkjes?