Toevallig slaap ik komende maanden vaker in een Best Western Hotel voor het werk.
Tot deze week stond er op de website dat ik voor een volgend level zou kunnen bereiken via 5 Nachten, 5000 punten of 3 stays. Tot nu toe sta ik op 2 stays en 2 nachten en dacht met één volgende stay door te kunnen gaan voor Gold. Mooi snel verdiend. En dan zou ik Gold zijn voor een prive verblijf stuk later dit jaar.
Afgelopen woensdag zag ik op de app ineens geen enkele teller meer aan staan. En online kreeg ik een blanco sheet. Eén email gestuurd en vandaag een nette mail gekregen. Daarin werd bevestigd dat je op de website geen teller meer zag omdat deze werd aangepast. En keurig werd verteld dat ik nog 3 nachten nodig heb voor een volgend niveau.
Nu log ik in en zie ik dat de voorwaarden zijn aangepast. Je kunt niet meer op basis van punten en/of stays een volgend level bereiken. Alleen op basis van nachten. De tabel waarin de voorwaarden staan beschreven is ook aangepast. Is dit niet erg flauw om dat pas te doen als je al bijna 2 maanden in het nieuwe jaar bent of is dit normaal? In de app tellen ze overigens nog wel de stays en punten voor een volgend level. En in de beschrijving van de pagina waar de teller op de website staat, spreken ze ook nog van stays/punten.
Reach Gold status with only 5 Night, 3 Qualifying Stays or 5,000 Points.
As a member you will receive the following benefits:
maar zou wel vriendelijk zijn dat ook aan te passen want je word zo op verkeerde been gezet

Ik heb ze hier net wel opgewezen en dat ik deze miscommunicatie erg flauw vindt. Ook omdat in de app nog steeds de oude voorwaarden staan.
Maar goed, ik heb ook prive een mooie Best Western Member Millenial deal kunnen pakken in Italië (tip: als je na 1980 bent geboren en meerdere nachten in een BW hotel verblijft, zoek dan eens op Millenial Deal. Niet elk hotel heeft deze maar het scheelt enorm qua reguliere prijs) dus het lidmaatschap bewijst wel zijn waarde. Het scheelde behoorlijk met de normale prijs voor niet-members.