SkyTeam | KL/KQ | BRU-ADD-DUS | 315 EURO | T-class (50% FB)

Discussie in 'Economy Fares' gestart door Flying doc, 23 mrt 2016.

  1. Flying doc

    Flying doc Silver Member Captains

    Berichten:
    1.483
    Leuk Bevonden:
    1.306
    Trofeepunten:
    113
    - Seasonal restrictions
    PERMITTED 01JAN THROUGH 23JUN OR 23AUG THROUGH 14DEC ON THE FIRST INTERNATIONAL SECTOR.
    - Flight restrictions
    THE FARE COMPONENT MUST BE ON ONE OR MORE OF THE FOLLOWING ANY KL FLIGHT ANY KQ FLIGHT ANY AF FLIGHT.
    - Minimum stay requirements
    TRAVEL FROM LAST STOPOVER MUST COMMENCE NO EARLIER THAN 3 DAYS AFTER DEPARTURE FROM FARE ORIGIN.
    - Maximum stay requirements
    TRAVEL FROM LAST STOPOVER MUST COMMENCE NO LATER THAN 12 MONTHS AFTER DEPARTURE FROM FARE ORIGIN.
    -Stopover restrictions
    2 STOPOVERS PERMITTED ON THE PRICING UNIT - 1 IN EACH DIRECTION AT EUR 75.00 EACH.
     
  2. high_class

    high_class Silver Member Captains

    Berichten:
    1.355
    Leuk Bevonden:
    621
    Trofeepunten:
    113
    3 dagen ethiopie dus, hmmm interesting!
     
  3. Flying doc

    Flying doc Silver Member Captains

    Berichten:
    1.483
    Leuk Bevonden:
    1.306
    Trofeepunten:
    113
    Een voorbeeldje om cheap met kerst in de zon te zitten:

    Brussels (BRU) to Amsterdam (AMS) — Sun, Dec 11 KLM 1726
    Dep: 2:45 pm - Arr: 3:40 pm Fokker 70

    Amsterdam (AMS) to Nairobi (NBO) — Fri, Dec 23 Kenya Airways 117
    Dep: 8:40 pm - Arr: 6:45 am Boeing 787

    Layover in NBO 1h 50m

    Nairobi (NBO) to Addis Ababa (ADD) — Sat, Dec 24 Kenya Airways 402
    Dep: 8:35 am - Arr: 10:35 am
    Embraer RJ-190

    Addis Ababa (ADD) to Nairobi (NBO) — Sun, Jan 1 Kenya Airways 405
    Dep: 4:20 am - Arr: 6:30 am Embraer RJ-190

    Layover in NBO 2h 5m

    Nairobi (NBO) to Amsterdam (AMS) — Sun, Jan 1 Kenya Airways 116
    Dep: 8:35 am - Arr: 3:20 pm Boeing 787

    Layover in AMS 1h 45m

    Amsterdam (AMS) to Dusseldorf (DUS) — Sun, Jan 1 KLM 1861
    Dep: 5:05 pm - Arr: 6:00 pm Fokker 70

    Mileage: 9,945 total miles (5K FB miles voor entry-level)
    Cost per passenger (including taxes & fees) €401.65
     
    Jan van Putten, Ottorockit en Lionell vinden dit leuk.
  4. Jeroen27

    Jeroen27 New Member

    Berichten:
    9
    Leuk Bevonden:
    4
    Trofeepunten:
    3
    Domme vraag, maar hoe boek ik dit? Als ik dit op klm.com invul ("meerdere bestemmingen"), geeft de site aan dat er geen vluchten zijn.
     
  5. Fripsmaster

    Fripsmaster Silver Member

    Berichten:
    680
    Leuk Bevonden:
    445
    Trofeepunten:
    63
    Via diverse OTA's.

    Wel is die 12 dagen stop Amsterdam lastig om te vinden, @Flying doc :D
     
  6. Flying doc

    Flying doc Silver Member Captains

    Berichten:
    1.483
    Leuk Bevonden:
    1.306
    Trofeepunten:
    113
    Die stop kost ook maar 75€, je moet er iets voor over hebben.
     
  7. HaikoW

    HaikoW Active Member

    Berichten:
    135
    Leuk Bevonden:
    172
    Trofeepunten:
    43
    Leuke vondst in een mooi land met vriendelijke mensen.

    Als je voor een goedkope vakantie gaat, hou rekening met EUR 48 / USD 50 per persoon voor Visa on Arrival (CC machine werkt soms wel, soms niet). Heb zelf in het Hilton en Sheraton geslapen waar ze mooie tuinen/zwembaden hebben. Vind de hotels echter niet echt goedkoop (USD 200+ in een keten). Eten in de stad is goedkoop. Stad ligt op 2300m hoogte en het weer in December is lekker alhoewel het 's-avonds flink afkoelt (<10graden)
     
    Lionell, TXL-ler en high_class vinden dit leuk.
  8. Jeroen27

    Jeroen27 New Member

    Berichten:
    9
    Leuk Bevonden:
    4
    Trofeepunten:
    3
    Zou je dit iets meer kunnen specificeren? Ik kan het bijv. niet vinden via Kayak of Expedia.
     
  9. TXL-ler

    TXL-ler Member

    Berichten:
    83
    Leuk Bevonden:
    83
    Trofeepunten:
    18
    @Jeroen27 als ik op dit moment zoek op kayak.nl: heen vlucht BRU-ADD en terug ADD-DUS bijvoorbeeld van 19 tot 30 oktober, dan komt er netjes een prijs uit van €326 bij eBookers.
    Hetzelfde geldt voor BRU-ADD met een terugvlucht ADD-TXL (voor mij interessant).
    Starten in ARN kan de prijs tot €285 terugbrengen (en met SAS kun je goedkoop naar Stockholm toe komen).
    Overigens geeft Momodo.nl je dezelfde resultaten. Kijk je echter op Kayak.de of Momodo.de dan zijn deze prijzen niet te vinden. Een dagje eerder of later vliegen kan zo een paar honderd euro schelen. Veel puzzelen dus. Succes!
     
    JPvdM, Jeroen27 en Lionell vinden dit leuk.
  10. Jeroen27

    Jeroen27 New Member

    Berichten:
    9
    Leuk Bevonden:
    4
    Trofeepunten:
    3
    Thanks TXL-Ier!
     
  11. TXL-ler

    TXL-ler Member

    Berichten:
    83
    Leuk Bevonden:
    83
    Trofeepunten:
    18
    Ik moet er overigens op terug komen... die prijzen van rond de €300 via ebookers.nl waren niet te boeken. Iedere keer een foutmelding als ik het daadwerkelijke bestelproces in ging.

    Het goedkoopste wat werkelijk te boeken was kwam op €350 uit via schipholtickets.nl - maar dan komt er nog eens €30 euro boekingskosten bij.

    Google flights geeft nog steeds prijzen van €295 aan - misschien dat er nog iemand anders is die een goed idee heeft via welke weg dat te boeken?

    De SF deal lijkt nog wel steeds live te zijn: http://www.secretflying.com/2016/03/stockholm-sweden-ethiopia-returning-germanypoland-e285/ - boeken via Zweedse websites in kronen.
     
    Lionell vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina