Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Dag allemaal,
Wat een rare ontdekking vanochtend met mijn FB. Ik zit met 150XP op zak met verwachting dat ik 190XP krijgt voor 31 dec 2019 (kwalificatie periode). Voor dat ik weet, werd ik nu ineens zilver en dus met 50XP over vandaag. Dat is toch niet te geloven?
Moet ik nu ineens 130XP meer...
Mee eens.
Anders heeft Amex FB geen zin boven een andere kaart. Maar goed dat moet KLM/FB dus beter uitleggen aan eigen klantenservice. KLM/FB wijzen alleen maar naar Amex als probleemeigenaar... :(
Ik wacht nu op terugstorting van Amex.
Heeft iemand anders ook dit meegemaakt?
Gaat om Amex FB Plat
11/11 aangevraagd
14/11 kreeg reactie dat het op goedkeuring wacht
18/11 kaart in huis (yay!) maar geen verdere bericht van goedkeuring.
Ook nog wat vreemd tijdens eerste boeking KLM Via KLM app:
BC KLM KUL-CGK geboekt maar bij...
Dag allen,
Lees al een tijdje mee en dankzij jullie tips ben ik nu goed op weg naar FB Gold (60XP via Amex FB Plat) en (10XP via AccorHotels) boven mijn eigen XPs voor 31/12. Hartstikke bedankt!
Naam: Wendy
Woonplaats: Utrecht
Vliegt het liefst met: KLM/SQ
Vliegt het liefst naar: VS/ZO Azië...