Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ja, dat weet ik. Dat zal het voor mij nog moeilijker worden om punten te verzamelen. Met in November nog een vlucht met United naar de VS hoop ik, met mijn punten voldoende op te krikken (door deze te verdubbelen met de vlucht) om een award-flight te kunnen versieren.
Na 1 maart zal het nog...
Klopt, maar heb vorig jaar een vlucht naar Kameroen niet kunnen omzetten naar punten voor MileagePlus (die ondertussen al bijna 8 jaar gebruik), en dus in plaats van die punten weg te gooien .... zet ik ze even op een kaart van M&M.
Ik gebruik bij voorkeur mijn United MileagePlus kaart.
Dank u alvast voor het warme welkom
Ik kijk er alvast naar uit om naar mogelijkheden en tips om meer te vliegen (Mileage run bijvoorbeeld ), maar ook tips om die puntensaldo's te laten stijgen (B.v. abonnement op "The Economist"; interesting)
Naam: Koen
Woonplaats: Leuven
Vliegt met het liefst met: Star Alliance (in de A380!)
Vliegt het liefst naar: Zo ver als het kan!
En slaapt daar het liefst in: een degelijk bed :)
Elite Status: Member MileagePlus (United) en Member Miles&More (Brussels Airlines) sinds kort.
Hallo,
Ik vlieg...