Air Canada en Aeroplan
Ik heb inderdaad een normale Amex met iets van 250k mr in het potje. Deed ze voorheen standaard naar KLM maar die vraagt doodleuk 330k miles + €400 voor een retour wbc op de goedkoopste data. Dan vlieg ik net zo lief met een overstap met Star Alliance.
-> 20.000 Membership Rewards bij Amex en het eerste jaar korting.
Mocht je mijn link gebruiken, stuur me een DM en ik doe een donatie om 50 bomen te planten.:)
Klopt, Aeroplan is een heel interessant programma! Grote voordeel is dat je nagenoeg geen toeslagen hoeft te betalen. Bovendien makkelijk een stopover in te bouwen.
Nadeel is dat je de punten niet via AMEX NL kunt krijgen. En dan is het snel prijzig als je volledig afhankelijk bent van een punten sale.
Ale je ook een classic Amex hebt, kijk dan ook eens naar Krisflyer. Ook redelijk acceptabele award prijzen naar Zuid Afrika, vooral in J.
Blog: Bijzonderetickets.nl
Bedrijf: Puntenconsultant.nl
Wij geven advies bij het maximaliseren van punten en miles. We boeken en personaliseren ieder hotelverblijf. Bij high end hotels bieden we daarnaast voordelen zoals $ 100,00 credit, gratis ontbijt, upgrades en meer bij Hilton, Accor, Marriott, IHG, Shangri La, Jumeirah, Four Seasons, Mandarin Oriental, Virtuoso, Preferred en anderen.
Persoonlijke referral links: American Express Gold / Platinum Card - Flying Blue American Express Gold / Platinum Card.
Even dit topic opgraven.
Ik zag in een reisverslag dat Aeroplan vaak redelijk goede sales qua punten heeft en dan wordt het interessant voor mij. Ik vlieg namelijk ieder jaar naar Johannesburg in het hoogseizoen en met de KLM vanaf Amsterdam is makkelijk maar niet leuk qua hoeveelheid FB-punten die het kost, helemaal nu de kleine z'n eigen stoel nodig heeft. Maar kijkend naar andere deelnemers aan SA, met een overstap in Frankfurt, Nairobi of Addis Ababa kun je veel goedkoper vliegen qua punten. Wellicht zouden we zelfs nog eens een keertje met de 747 van Lufthansa mee kunnen in First, kost op het eerste gezicht niet eens zo veel meer als BC vanaf Amsterdam met de KLM.
-> 20.000 Membership Rewards bij Amex en het eerste jaar korting.
Mocht je mijn link gebruiken, stuur me een DM en ik doe een donatie om 50 bomen te planten.:)
Geboekt bij AC via OTA... Enig idee hoe ik mn ff kan toevoegen na boeking? AC site laat dat niet toe omdat het geboekt is via OTA..
40.000/60.000 AMEX bonuspunten? vraag de kaart aan via onderstaande link en ontvang tijdelijk extra bonuspunten!
www.americanexpress.com/nl-nl/referral/gIDEOKNV2x
Na registratie en boeking tot en met 14 november voor reizen tot en met 30 april 2017 kun je nu bonuspunten ontvangen.
Voor de Europa-aanbieding van 60K (premium/business) of 40K (economy) gelden de volgende details:
Als je je aanmeld voor de Fairmont President's Club krijg je nu 1.000 punten bij Aeroplan. Gebruik enrollmentcode FED16 of onderstaande link:
https://www.fairmont.com/fpc/enroll/?enrollmentcode=FED16
Weer een actie van Aeroplan. Dubbele miles voor een retour (of twee enkeltjes) tussen Amsterdam en Canada. Boeken tot 31 juli, reizen voor 17 december
Alleen geldig voor business class
Voor wie dit voorjaar nog naar Canada wil, tijdelijk dubbele miles met Aeroplan
From November 16th ‑ December 21st, you can get miles closer to visiting family for the holidays or taking a well‑deserved vacation by converting your points from eligible hotel and car rental partner programs and points.com into Aeroplan Miles again. You could earn up to 40,000 bonus miles, on top of the miles you get by converting! The more points you convert, the bigger the bonus!
Heeft iemand ervaring met AC BC, op de 777-300er? En dan vooral; is er een stoelcombinatie aan te raden voor als je met z'n 2-en reist en nog wat wilt kunnen kletsen?
Vandaag korting via Vliegwinkel.nl (tot EUR 60) voor vluchten in de winter naar Canada en haar zuiderburen.
Koopzondag: tot € 60 korting op vliegtickets Air Canada
Het is weer koopzondag bij vliegwinkel.nl. En dat betekent dat u alleen vandaag tot wel € 60 korting op vliegtickets Air Canada ontvangt. Wordt het een rondreis door Canada of toch liever Amerika?Vul tijdens het boeken de code CANADA27 in en de korting wordt direct verrekend.
De kortingscode CANADA27 is geldig op 27 september 2015, reizen 1 november 2015 t/m 31 maart 2016.
- 22 Forums
- 4,328 Onderwerpen
- 132.4 K Berichten
- 102 Online
- 5,345 Leden