Forum

Meldingen
Alles wissen

Snel een paar FB punten nodig

4 Berichten
2 Gebruikers
1 Reactions
384 Bekeken
theflyingrobman
(@theflyingrobman)
Honorable Member
Deelgenomen: 7 jaar geleden
Berichten: 370
 

Ben blij om te horen dat het gelukt is 🙂 


Amex FB Platinum: 70.000 FB Miles + 60XP of Gold 25.000 FB / 30XP


   
BeantwoordenCiteren
Perksflyer
(@perksflyer)
Estimable Member
Deelgenomen: 7 jaar geleden
Berichten: 71
Topic starter  

@theflyingrobman Dat was superhandige informatie!  Ik dacht al dat iets kopen te lang zou duren. Ik had voor de zekerheid al 2000 mijlen gekocht (voor €52... niet echt een koopje). Maar het gaat mij vooral om het behoud van de punten, dat waren er nog bijna 35k, dus dat geld was het sowieso wel waard. Echter, de familie tip was de gouden tip, die kende ik niet. Dat is zojuist binnen een paar minuten gelukt en daarmee staan de mijlen staan nu op een andere account (althans, binnen 72 uur). Erg bedankt! Want dit is min op meer een promo retourtje Amerika (achterin weliswaar).



   
BeantwoordenCiteren
theflyingrobman
(@theflyingrobman)
Honorable Member
Deelgenomen: 7 jaar geleden
Berichten: 370
 

Ik denk realistisch gezien dat je maar drie opties hebt;

1) Abonneer je op het betaalde Subscribe to miles abonnement, https://www.flyingblue.com/nl/news/subscribe-to-miles?country=NL

2) Abonneer je op het betaalde Flying Blue Extra abonnement, zodat je miles niet meer verlopen: https://www.flyingblue.com/nl/flyingblue-extra?country=NL

3) Maak een Flying Blue Family pool op een account van een familie lid of vriend(in) en voeg jezelf daar aan toe. Je kunt dan in een paar muisklikken je gehele miles saldo overmaken naar die betreffende persoon. Je kunt het dan vanaf het andere account uitgeven, of na 6-maanden de pool opheffen en het omgekeerd uitvoeren om de miles weer bij jezelf te krijgen

Normaliter zou de gemakkelijkste weg zijn, koop iets via een van de vele webwinkels die zijn aangesloten bij https://earnonline.flyingblue.com/ maar gezien jou deadline al op 19 augustus verloopt is dit nu geen optie (het kan soms wel tot 120 dagen duren voordat je de miles krijgt toegekend). 


Dit bericht is gewijzigd 3 weken geleden door theflyingrobman

Amex FB Platinum: 70.000 FB Miles + 60XP of Gold 25.000 FB / 30XP


   
BeantwoordenCiteren
Perksflyer
(@perksflyer)
Estimable Member
Deelgenomen: 7 jaar geleden
Berichten: 71
Topic starter   [#4321]

Al een tijdje niet meer met KLM of partners gevlogen en kreeg dit bericht:

Your entire Miles balance will expire on August 19, 2026. You have just one month left, but still enough time to turn them into something meaningful. Use them for yourself, gift them to someone planning their next adventure, or donate them to a cause you care about. This is your last chance to make your Miles count.

Ik wil ze niet weggeven, dus ik heb heel snel wat punten nodig om het account actief te houden. Vliegen zit er nu niet in. Hoe kan ik het beste wat punten ergens scoren?



   
Citeren
Deel: