Forum

Meldingen
Alles wissen

Last minute upgrade voor een derde

7 Berichten
5 Gebruikers
8 Reactions
2,471 Bekeken
Mindyourstep
(@mindyourstep)
Active Member
Deelgenomen: 7 jaar geleden
Berichten: 13
Topic starter  

ja idd...dit is een vlucht vanaf bogota.. zal wel duur geintje worden. Maar goed een glimlach blijft onbetaalbaar



   
Melchior, VinceG, beuse242 and 3 people reacted
BeantwoordenCiteren
westi
(@westi)
Noble Member
Deelgenomen: 12 jaar geleden
Berichten: 1604
 
Mindyourstep wrote:ja die info kan ik wel achter komen 😉
leukste is natuurlijk wel de verrassing

thanks

Ik heb een keer een vriend van me op dezelfde manier verrast. Ik vroeg zijn boekingsgegevens "om stoelen naast elkaar te reserveren" en uiteindelijk op de airport een upgrade genomen voor miles.

Ik had toen zelf ook een economy, ik kreeg bij inchecken wel de optie om te upgraden met miles en maar hij niet. Omdat ik er toen niet zeker van was of we samen konden upgraden heb ik dat niet online gedaan. Op de airport kostte me dat achteraf 20k punten extra. dat was jammer.


FB Platinum, *A Gold, Avis President's Club, Hertz Gold Plus Rewards - President's Circle


   
Mindyourstep reacted
BeantwoordenCiteren
arjen05
(@arjen05)
Famed Member
Deelgenomen: 9 jaar geleden
Berichten: 2059
 
Mindyourstep wrote:ja die info kan ik wel achter komen 😉
leukste is natuurlijk wel de verrassing

thanks

Alles voor een gate-upgrade komt wel in zijn app of boarding pass per email, dus als je zijn PNR hebt ook even je eigen mailadres in die boeking zetten, anders krijgt ie wellicht nog het betalingsbewijs binnen. Als 'ie de app gebruikt en je hebt de upgrade van tevoren geregeld, even ontmoedigen om via de app in te checken.


Alle American Express referral aanbiedingen zijn identiek, dus kies bijvoorbeeld deze: Amex classic cards (platinum, gold, silver) of de Flying Blue American Express gold or platinum.


   
Mindyourstep reacted
BeantwoordenCiteren
Mindyourstep
(@mindyourstep)
Active Member
Deelgenomen: 7 jaar geleden
Berichten: 13
Topic starter  

ja die info kan ik wel achter komen 😉
leukste is natuurlijk wel de verrassing

thanks



   
BeantwoordenCiteren
danfl44
(@danfl44)
Noble Member
Deelgenomen: 9 jaar geleden
Berichten: 660
 

Weet je zijn PNR? Om van tevoren te upgraden moet je op de een of andere manier zijn boekingsinformatie krijgen. Dan idd even Platlijn bellen en kijken wat ze kunnen bieden.


Amex uitgelegd op mijn blog | Reguliere referral | Flying Blue referral | Met jullie hulp kan ik mooie verslagen en handleidingen blijven maken!

Blog: Puntentrotter
Uitgelichte vluchtreview: Air France La Première
Als Nederlander geïnteresseerd in Amerikaanse creditcards? Lees hier hoe en wat!

Werk: Puntenconsultant
Wij geven advies bij het maximaliseren van punten en miles en boeken zonder extra kosten mooie hotels met bijzondere voordelen. Denk aan: $ 100,00 credit, gratis ontbijt, upgrades en meer bij Hilton, Accor, Marriott, IHG, Shangri La, Jumeirah, Four Seasons, Mandarin Oriental, Virtuoso, Preferred en anderen.


   
BeantwoordenCiteren
(@mrehrmantraut)
Estimable Member
Deelgenomen: 8 jaar geleden
Berichten: 102
 

Als je zelf platinum status hebt en er is nog beschikbaarheid in O of Z dan kan dit.
moet je even via de platinum lijn regelen.


Op jacht naar 3000XP. "Dat kan toch geen discussie zijn!" (La Halsema et al., 2018)


   
BeantwoordenCiteren
Mindyourstep
(@mindyourstep)
Active Member
Deelgenomen: 7 jaar geleden
Berichten: 13
Topic starter   [#3332]

Goedemiddag,

Ik heb een vraag. Vlieg over paar weken zelf WBC terug naar AMS. Nu heb ik een goede vriend ook toevallig aan boord zitten op deze vlucht. Echter zit hij Economy.

Ik wil hem eigenlijk verrassen met een Last minute upgrade naar WBC op mijn punten.
Weet iemand of dit mogelijk is om te regelen op de luchthaven van vertrek of aan boord?

Ik hoor het graag!



   
Citeren
Deel: